Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca autobusu kat. D z zapewnionym zakwaterowaniem

ikona Berlin
ikona Dodano:wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 2800 - 3100 € / miesiąc

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja miejska Berlin obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowca autobusu kat. D z zapewnionym zakwaterowaniem
Berlin

Obowiązki

  • jazda w komunikacji miejskiej Berlina za metro (zastepcza)

  • praca czasami tez w weekendy,

  • KOMUNIKACJA ZASTEPCZA: ZA KOLEJ,

  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob

  • znajomość języka podstawy niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 15.50€  + DIETY 17€ lub 28€ (darmowe wyżywienie)

  •  NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 169 godz JEST WYPLACANE

  •  długoterminową pracę na warunkach niemieckich. nadgodziny extra 25% niedziela 50%

  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBerlin
SANRUSEN