Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Key Account Manager z językiem hiszpańskim

ikona Dodano: 24.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku i pozyskiwanie nowych klientów (dystrybutorzy, biura architektoniczne, deweloperzy)
  • Wyjazdy delegacyjne – 1 tydzień w miesiącu
  • Prezentacja oferty podczas spotkań online
  • Prowadzenie negocjacji i dopasowanie oferty do Klienta
  • Cross i up selling
  • Praca na długotrwałych, profesjonalnych relacjach
  • Udział w wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Sukcesy na polu sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych (mile widziana branża meblarska, wnętrzarska lub deweloperska)
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację biznesową
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • Szkolenia wstępne i rzetelny program wdrożenia do pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze wyposażonym w salę fitness, strefę outdoor oraz biblioteczkę z książkami o tematyce biznesowej
  • Szkolenia z zewnętrznymi konsultantami
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Planika Sp. z o.o.

Firma Planika Sp. z o.o jest liderem rynku inteligentnych rozwiązań z prawdziwym ogniem dekoracyjnym. Jako laureat pierwszej nagrody Vesta Award na najważniejszych targach kominkowych w USA w 2018r. oraz zwycięzca konkursu „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw w 2017 r.” możemy pochwalić się luksusowymi realizacjami na całym świecie.

Praca u nas to dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

Dajemy szansę ambitnym i inteligentnym ludziom na bycie częścią zespołu bez hierarchii i sztywnej struktury, gdzie jest miejsce na rozwój osobisty i radość z pracy. Nieustannie dążymy do rozwoju w ramach organizacji turkusowej.

Klauzula informacyjna więcej
Key Account Manager z językiem hiszpańskim
ikonaBydgoszcz