Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się rozwiązaniami IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager IT
Warszawa

Obowiązki
- mobilna obsługa wyznaczonego rynku,
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,
- identyfikowanie potrzeb Klientów i dobór optymalnych rozwiązań z branży IT,
- sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę we współpracy z doświadczonymi handlowcami,
- przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z Klientami (również przetargi),
- przygotowywanie i koordynacja prezentacji produktów i usług,
- samodzielne organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych z Klientami,
- prowadzenie powierzonych projektów i nadzór nad ich realizacją,
- przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych, mających na celu zwiększenie
sprzedaży,
- realizacja indywidualnego planu sprzedaży,

Wymagania
- doświadczenie w pracy w branży IT ( najchętniej sprzedaż usług),
- własna baza potencjalnych klientów,
- biegła obsługa komputera,
- język angielski na poziomie komunikatywnym,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
- umiejętność stosowania technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
- zorientowanie na realizację wyznaczonych celów,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i dynamizm działania,
- pewność siebie i asertywność,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy
- umowę dostosowaną do oczekiwań kandydata,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje),
- pakiet narzędzi niezbędnych do pracy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pakiet medyczny,
- możliwość pracy zdalnej.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Wiki

Jak ktoś lubi pracę w handlu to z całą pewnością będzie zadowolony.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Pracownik

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.