Key Account Manager (Fracht Drogowy)
Kokotów

Oferujemy:

  • realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • rozwój w obszarze silnie rozwojowego produktu,
  • możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i rozwój strategicznych klientów w regionie w zakresie spedycji drogowej (głównie transport krajowy drobnicowy),
  • utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji z kluczowym klientami firmy,
  • realizacja wyznaczonych celów finansowych,
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży,
  • ścisła współpraca z działem spedycji,
  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu usprawnień.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość i praktyka w sprzedaży usług transportowych (fracht drogowy, głównie krajowy drobnicowy),
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • dobra organizacja pracy własnej w tym samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i budowania trwałych relacji,
  • umiejętność analizy, reagowania na potrzeby Klientów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Kokotów

ROHLIG SUUS Logistics