Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Lokalizacja: cała Polska, oferta dotyczy pracy wyjazdowej

Dla naszego klienta - firmy z branży logistycznej - poszukujemy Key Account Managera.

Key Account Manager (branża transportowa)

Opole

Obowiązki

- kontakt z klientem z różnych części świata
- utrzymywanie uprzejmych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych
- sprzedaż usług transportowych i nadwozi chłodniczych

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- wykształcenie min. średnie
- gotowość do pracy wyjazdowej
- prawo jazdy kategorii B
- wymagana co najmniej dobra znajomość angielskiego, każdy inny język będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (motywujący system prowizyjny)
- pracę w firmie zapewniającą kompleksową obsługę klientów na całym świecie oferującej konkurencyjne rozwiązania
- możliwość rozwoju i budowania cennego doświadczenia zawodowego
- narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv na adres: Aplikuj

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Opole

Lepsza Praca