Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kelnerka lub barmanka (do wyboru) z funkcją zastępcy Kierownika klubu.

Dodano: dzisiaj
Umowa zlecenie
Pełny etat
4500 - 6500 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Investments Clubs Gastronomy poszukuje jednej osoby na stanowisko Zastępcy kierownika z funkcją kelnerki lub Barmanki. Nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od podstaw.
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Długa 74

Kelnerka lub barmanka (do wyboru) z funkcją zastępcy Kierownika klubu.
Gdańsk

Poszukuję osoby z pełną dyspozycyjnością od zaraz

Obowiązki Kelnerskie:
- przyjmowanie zamówień,
- proponowanie karty menu,
- bieżące dbanie o porządek na sali.

Obowiązki Barmańskie:
- przygotowywanie zamówień,
- obsługa systemu POS,
- dbanie o porządek na barze.

Obowiązki Kierownicze:
- zarządzanie i kontrola pracy zespołu
- motywowanie pracowników
- dbanie o dobrą atmosferę w lokalu,
- codzienne raportowanie wyników pracy
- realizacja celów sprzedażowych

Czego oczekujemy:
- dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
- język angielski w stopniu komunikatywnym
- wiek 23+

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 4500 - 6500zł
- stabilne zatrudnienie
- prace w młodym dynamicznym zespole
- pakiet szkoleń za które otrzymujesz wynagrodzenie
- wsparcie doświadczonego personelu

Nie masz doświadczenia - to nie problem, sami Cię wszystkiego nauczymy !

Jeśli jesteś osobą pewną siebie, komunikatywną, odpowiedzialną, ambitną oraz identyfikujesz się z opisem tego stanowiska - nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV Czekamy właśnie na CIEBIE !!!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."