Praca w charakterze kelnera/kelnerki w hotelu lub restauracji.

Kelner/Kelnerka Niemcy zakwaterowanie i wyzywienie min.1300 EUR NETTO (Austria, 3267932)
Wiedeń
K/K/Niemcy/ Austria

Zakres obowiązków:
• Łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy
• Obsługa gości restauracji
• Dbanie o wizerunek restauracji
• Serwowanie zamówionych potraw
• Przyjmowanie zamówień

Wymagania:
• Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
• Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/ kelnerki,
• Dobra znajomość języka niemieckiego( komunikatywnie) !!!
• Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
• Wysoka kultura osobista,
• Miła aparycja
• Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Umowa pracy
• Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji minimum 1300,- Euro Netto
• 40 godzinny tydzień
• Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Zatrudnienie na dłuższy okres czasu lub sezonowo
• Możliwość rozwoju zawodowego
• prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych są Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z. o. o z siedzibą
w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Klubowej 8,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - sekretariat@haga.com.pl, tel. 32 4759900
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Wiedeń

JOBS.PL S.A.