Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kelner, kelnerka, barman

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa zlecenie Kontrakt B2B Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

Restauracja Werbena w Herbarium Hotel&SPA**** jako jedna z najlepszych polskich restauracji poszukuje do pracy kelnerów, kelnerki oraz barmanów.

Kelner, kelnerka, barman
Gniezno

Obowiązki

  1. Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi gośćmi
  2. Dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji
  3. Przyjmowanie płatności i sporządzanie rachunków

Wymagania

  1. Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych
  2. Gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencji
  3. Komunikatywność
  4. Orientacja na wysoki standard obsługi Gościa
  5. Wysoka kultura osobista
  6. Umiejętność pracy w zespole
  7. Dobra organizacja czasu pracy
  8. Doświadczenie w gastronomii mile widziane

Oferujemy

  1. Wesoły, różnorodny zespół, na który zawsze możesz liczyć
  2. Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas
  3. Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy
  4. Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
  5. Pracę w renomowanym 4* Hotelu
  6. Zniżki na firmowe produkty i usługi
  7. Szkolenia barmańskie
  8. System premiowy
  9. Spotkania integracyjne
  10. Posiłki pracownicze
  11. Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu
  12. Szkolenia stanowiskowe i strój służbowy

Sprawdź nasz Instagram

Zobacz co robimy na TikTok

Klauzula informacyjna więcej
ikonaGniezno
JM Solutions Sp. z o.o.