Dodano: 12.01.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 4200 zł / miesiąc

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kelner

Kelner
Gorzów Wielkopolski

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Entuzjazm i empatia w codziennej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie gastronomiczne mile widziane
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki

  • Bieżąca obsługa gości restauracji
  • Obsługa gości na bankietach i imprezach okolicznościowych
  • Przygotowanie sali restauracyjnej do codziennej pracy
  • Dbanie o czystość stolików
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji i hotelu

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Kelner
Agencja pracy GoWork.pl