W celu bezpośredniego zatrudnienia na stanowisko kelnera w restauracji przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta w okolicach Aachen.

Kelner
Bonn

Obowiązki

  • obsluga gosci w restauracji lub na tarasie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera nie jest wymagane
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • osoba sprawna fizycznie

Oferujemy

  • praca od 01.05.18 na czas określony do końca listopada
  • wynagrodzenie początkowa 10,50€ Brutto/h + napiwki
  • praca od Pon.-Niedz., 40 godz. tyg.
  • nadgodziny do wypłaty
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • zakwaterowania opłaca pracownik, koszt 250,- €/miesięcznie
  • wyżywienie zapewnia pracodawca gratis

Prosimy o kontakt:
Tel.:+48 36844 309545
www.praca.click/job621

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kelner

Bonn

Quickjobs.de