Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski.
Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.
Poszukujemy najlepszych Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:
Pracownik działu utrzymania klienta

Katowice! Dział utrzymania klienta- Praca w biurze! Umowa o pracę - Stałe wynagrodzenie + premie

Katowice

Obowiązki

  • stały kontakt z obecnymi klientami naszego kontrahenta
  • dbanie o przedłużanie współpracy z obecnymi klientami firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • uzupełnianie danych w systemach firmowych
  • informowanie klientów o nowych promocjach i usługach

Poszukujemy kandydatów

  • samodzielnych oraz komunikatywnych
  • komunikatywnych
  • otwartych na ludzi
  • dyspozycyjnych
  • znających obsługę komputera
  • chętnych do zdobywania wiedzy

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa na okresie próbnym 2500 brutto + wysokie premie
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia

Kontakt: CV prosimy wysyłać poprzez formula
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Toolip HR (c. 8564)

Katowice

Toolip HR Sp. z o.o.