Twój Market jest firmą posiadającą sieć sklepów spożywczo-przemysłowych na terenie województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu Twój Market w Toruniu.

kasjer/sprzedawca

Toruń

Obowiązki

Opis zadań:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
- obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów,
- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- komunikatywności,
- punktualności,
- uczciwości,
- umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

- pracę na pełen etat,
- możliwość awansu.

niezadowolony nabywca

TM w Trzemesznie.dzis oddałem pierś z kurczaka bo była nieświeża.pieniędzy nie odzyskałem bo nie miałem paragonu,ale miałem naklejke dla tego towaru na opakowaniu.dzis kupiona,kilka godz wczesniej.takze nie mam ani mięsa ani gotówki.nie ma to jak myte mięso a wmawiają ze świeże

Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Dominika

Możecie wytłumaczyć skąd wynikają zwolnienia @Klient? Twój Market ma wiele placówek i jest dość rozbudowaną firmą, więc na pewno w każdym miejscu jest trochę inaczej. Ważne, żeby dać znać jak jest w Środzie Wielkopolskiej, bo przecież tego miejsca forum dotyczy.