BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

 Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kasjer lotniczy z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Biała Podlaska
KASLOT/2017/12/30

Obowiązki

  •           Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych,
  •           Wynajem samochodów,
  •           Sprzedaż ubezpieczeń turystycznych,
  •           Rezerwacja transferów,
  •           Rezerwacja hoteli.

Wymagania

  •         Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  •             Znajomość Systemu AMADEUS,
  •                Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (inne języki mile widziane),
  •               Doświadczenie w pracy w branży turystycznej,
  •               Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
  •              Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  •               Komunikatywność.

Oferujemy

  •  Stałą pracę w przyjaznej atmosferze naszego zespołu,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

☎️ +48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Tok

Pracuję od roku jest ok !!!

Gerss

Fajna robota. Teraz jestem na swoim, w podobnej branży, ale praca w cuku wiele mi dała. Kasa bez fajerwerków, ale dobre dodatki. Solidna firma, o, po prostu.

Anonym

Pracuje ponad dwa lata i prawda jest taka że mam płacone wszystko . Nadgodziny i potem soboty. Leży mi ta praca . A narzekania są zawsze o wszystko wszędzie gdzie bym nie robił w innych firmach to ludzie narzekali zawsze . Takie polaki są.