rupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 21 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka
Gdańsk
ZŁ/M/12/K

Obowiązki

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • Rejestracja paragonów,

  • Obsługa oraz udzielanie informacji Klientom,

  • Przyjmowanie zwrotów oraz generowanie faktur.

Wymagania

Wymagamy przede wszystkim dyspozycyjności (praca we wszystkie dni tygodnia zgodnie z grafikiem - UWAGA studenci zaoczni - istnieje możliwość pracy od poniedziałku do piątku), dokładności, skrupulatności, otwartości w kontaktach z ludźmi oraz przyjaznego nastawienia do Klientów.

Oferujemy

  • Oferujemy współpracę na dłużej w oparciu o umowę zlecenia oraz stawkę godzinową w wysokości 17,00 zł brutto,

  • Praca w godz. 10.00-21.00 (w niedzielę w godz. 10.00-20.00) - możliwość pracy zmianowej,

  • Dla osób zatrudnionych na ww. stanowisku zapewnione jest 3-dniowe szkolenie.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacjach.”

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie