Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Junior Social Media Specialist

Dodano: 28.12.2021

a00756c24ce4f38dee0be9e4ed55c78e.png

Producent nowoczesnych mebli Marcus Design zatrudnia obecnie ok.100 osób. Ręczne rzemiosło oraz wykorzystanie nowoczesnych maszyn CNC, pozwala nam tworzyć meble tapicerowane najwyższej jakości. Dbamy o szczegóły na każdym etapie produkcji. Skutecznie łączymy tradycyjne formy z najnowszymi trendami.

Jeśli nie boisz się wyzwania, jakim jest promowanie mało znanej marki, dołącz do naszego zespołu.

Junior Social Media Specialist
Chełmża

Do Twoich zadań należeć będzie m.in. :

  • przygotowanie oraz prowadzenie spójnej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych, dotyczącej promowania marki, ale również szkolnictwa branżowego,
  • przygotowanie materiałów (zdjęć, filmów, tekstów) niezbędnych do prowadzenia kampanii,
  • poszukiwanie nowych oraz utrzymanie istniejących relacji biznesowych z dostawcami materiałów reklamowych,
  • działania z zakresu copywriting'u,
  • inne zadania wynikające z charkateru pracy.

Umiejętności:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub jednoroczne doświadczenie w profesjonalnej obsłudze social mediów,
  • wiedza z zakresu marketingu, zwłaszcza z zakresu e-marketingu ( media społecznościowe, menadżer reklam (Buisness Suit), google Analytics),
  • umiejętności z zakresu obsługi programów graficznych,
  • znajomość pakietu Adobe ( zwłaszcza Photoshop, Adobe Premiere, Adobe After Effects),
  • znajomość pakietu MS Office (excel, word),
  • kreatywność, lekkie pióro oraz wysoko rozwinięte kompetencje językowe,
  • język angielski na poziomie minimum B1, znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją,
  • mile widziani studenci zaoczni kierunków związanych z charakterem pracy.

Oferujemy

  • możliwość dofinansowania lub opłacenia niezbędnych kursów dokształcających,
  • po okresie próbnym, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole,
  • system premiowania.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma MARCUS DESIGN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Chełmży (ul. Bydgoska 39, 87-140 Chełmża). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Chełmża
Marcus Design