Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Junior Project Manager

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca hybrydowa

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Junior Project Manager
Ostrów Wielkopolski

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym, funkcjonalnym i finansowym
  • Wsparcie, zarządzanie i koordynacja zespołu projektowego w ramach realizowanego projektu
  • Przygotowanie oraz bieżący nadzór nad budżetem i harmonogramem projektu
  • Koordynacja zadań w ramach realizowanego projektu, zgodnie z metodologią i zasadami obowiązującymi w firmie
  • Dbanie o jakość komunikacji w projekcie, rozwiązywanie problemów oraz konfliktów w ramach realizowanego projektu
  • Opieka nad klientem: bieżąca komunikacja, prowadzenie ustaleń technicznych i formalnych budowanie dobrych i długofalowych relacji
  • Odpowiedzialność za działania upselingowe w ramach realizowanego projektu przy wsparciu Działu Sprzedaży
  • Bieżące raportowanie postępu prac w projekcie, organizowanie spotkań, jak również formalne zamknięcie projektu wraz z jego podsumowaniem

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej jako członek zespołu projektowego w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: budowa maszyn/ automatyka/ robotyka/ zarządzanie projektami lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodą realizację projektów technicznych dla zagranicznych klientów – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem specjalistów
  • Znajomość metod zarządzania projektami wg. standardów IPMA/ PMI, posiadanie certyfikatu mile widziane
  • Znajomość automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Samodzielność, dobra organizacji pracy własnej i zespołowej
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z klientem oraz z zespołem projektowym
  • Umiejętność koordynacji wielu projektów/ procesów jednocześnie, a także zarządzania priorytetami
  • Umiejętność zarządzania zmianą, eskalacją i ryzykiem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość szkolenia i zdobywania cennej wiedzy od doświadczonego zespołu Project Managerów
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Możliwość interesującego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kafeterię benefitów (prywatna opieka medyczna lub karta MultiSport)
  • Dofinansowanie wakacji
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze po okresie wdrożenia
  • Wsparcie mentorskie i zorganizowane wakacje dla dzieci pracowników w ramach TDJ Foundation

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaOstrów Wielkopolski
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.