BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Junior Account Manager – Telesales

Warszawa
JAMT/2018/08/47

Obowiązki

·        Wsparcie specjalisty w działaniach mających na celu realizację planu rocznego, w szczególności w kampaniach produktowych,
·        Docelowo sprzedaż produktów,
·        Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
·        Tworzenie raportów.

Wymagania

·      Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Cechy niezbędne:
·      Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
·      Otwartość na informacje i poszukiwanie rozwiązań;
·      Pro-aktywność i ciekawość;
·      Wysoka kultura osobista;
·      Motywacja do pracy;
·      Swoboda wypowiedzi i posługiwanie się poprawną polszczyzną;
·      Komunikatywność i wywiązywanie się z obowiązków;
·      Biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office);

Cechy pożądane:
·      Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk o ziemi tj. geoinformatyka, geodezja, geografia, kartografia, ochrona środowiska;
·      Doświadczenie w sprzedaży;
·      Własna inicjatywa i zaangażowanie;
·      Otwartość umysłu;

Cechy przydatne:
·      Doświadczenie w pracy, gdzie głównym narzędziem jest telefon;
·      Dyspozycyjność w godzinach 8:30-16:30;
·      Zaświadczenia i certyfikaty o uczestnictwie w kursach i szkoleniach z zakresu komunikacji / negocjacji;
·      Dużym atutem będzie też orientacja na rynku technologii GIS, nowych technologii w urbanistyce i planowaniu przestrzennym oraz
·      Doświadczenie w marketingu i promocji.

Oferujemy

·      Umowę o pracę,
·      Świadczenia z ZFŚS (bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie do sportu/rekreacji i wydarzeń kulturalnych 350 zł. w roku),
·      Prywatną opiekę medyczną,
·      Premie bądź prowizje,
·      Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
·      Zgrany zespół oraz miłą atmosferę pracy,
·      Pracę w godzinach 8:30-15:30.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Warszawa

BPO NETWORK Sp. z o.o.