Praca IT Manager (Zarządzanie usługami)

Gdańsk
Dodano: 31.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
11600 - 17400 zł / miesiąc

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko IT Manager (Zarządzanie usługami)

IT Manager (Zarządzanie usługami)
Gdańsk

Wymagania

Od kandydatów / kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego w obszarze IT;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku ds. IT;
  • Dobrej znajomości systemów z rodziny Windows;
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu Microsoft Office i innych aplikacji biurowych;
  • Znajomości zagadnień z obszaru konfiguracji sieci, LAN, WAN, WIFI;
  • Dobrej znajomości sprzętu komputerowego;
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków;

Obowiązki

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Obsługa i realizacja zgłoszeń z zakresu IT zgodnie z procedurami;
  • Odpowiedzialność za prawidłowe działanie aplikacji, oprogramowania użytkowego oraz sprzętu komputerowego, telefonów i urządzeń peryferyjnych;
  • Zarządzanie wyposażeniem IT, tj. dobór właściwego sprzętu, zakup, przekazanie użytkownikom, wymagana konfiguracja; prawidłowe rozliczenie narzędzi na koniec zatrudnienia pracownika;
  • Wsparcie dla pracowników wykonujących prace zdalnie;
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny czs pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • Premie kwartalne