MyWorknet o numerze certyfikatu 19019 to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

IT Coupa Analyst
Katowice
2018/K/IT

Obowiązki
• Responsible for supporting the implementation of the Coupa Procure to Pay tool
• Responsible for leading configuration activities in the assigned areas of Coupa
• Responsible for providing training to the Key Users and Local Admins on the system, both remotely and on site. This includes short period travelling & demo presentations.
• Responsible for troubleshooting and/or answering requests from Key Users & Local Admins as the level 2 support
• Responsible for reviewing new Coupa releases & implementing the new Coupa capabilities
• Responsible for drafting processes and creating documentation
• Responsible for improving current solutions in the system
• Responsible for day to day ongoing care and maintenance of the tool as a member of the Group Admin Team
• Responsible for being a point of contact for Interns and Junior System Admins. This includes providing training and guidance

Wymagania
• University Graduate (Master Degree), IT/Accounting background as an advantage
• Working knowledge of Procure-to-Pay process
• At least 1-2 years of experience in administration of a Coupa or any other Procure to Pay solution
• Good presentation skills
• English (fluent written and spoken)
• Good overall computer skills (MS Office, focus on Excel)
• Experience in working with ERP systems will be an advantage
• Analytical skills, multitasking, experience in working with complex data
• Assertive and demonstrating initiative when investigating issues
• Detail oriented
• Problem solving oriented
• Customer Service mindset
• Ability to work effectively under pressure
• Team player with good communication skills
• Fast learner
• Inventory and Supplier Enablement knowledge is a plus

Oferujemy
• Very attractive, multicultural and friendly project environment in fast growing international company
• Flexible working hours
• Possibility to grow and make the next step in your professional career and self-development
• Long-term relationship and very attractive and competitive salary package and bonus
• Positive work atmosphere
• Global exposure and the opportunity to be a part of a newly built organization structure

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Katowice

Myworknet Sylwia Ottka