Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier wsparcia technicznego ATA/ATW

ikona Dodano: 24.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne kontrahentów firmy (telefoniczne, e-mailowe)
  • Serwis i uruchamianie systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła
  • Prowadzenie autoryzacyjnych szkoleń technicznych z zakresu urządzeń (ATA/ATW)
  • Wsparcie techniczne dla innych działów przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet MS Office ( Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie roczne
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy, laptop, telefon, plecak narzędziowy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Bogaty pakiet benefitów

Benefity

  • system kafeteryjny
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Klauzula informacyjna więcej
Inżynier wsparcia technicznego ATA/ATW
ikonaKatowice
Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce