Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier sprzedaży (maszyny CNC) - cała Polska

Zabrze

Obowiązki

  • sprzedaż maszyn CNC i konwencjonalnych na terenie całej Polski (głównie Śląsk)

  • nadzór i koordynacja projektów oraz procesów sprzedaży

  • utrzymywanie relacji ze stałymi klientami

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • reprezentowanie firmy na targach branżowych w kraju

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn CNC)

  • motywacja do spotkań, prowadzenia negocjacji

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • komunikatywność

  • umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy do celów prywatnych)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Zabrze

Lepsza Praca