RICCO  International Trade & Consultancy jest przedstawicielstwem zagranicznych producentów maszyn. Polskim przedsiębiorstwom oferujemy najwyższej jakości maszyny wraz z szerokim zakresem usług związanych z ich zakupem i utrzymaniem w ruchu. Więcej szczegółów o naszej firmie znajdziecie na www.ricco.com.pl.  W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY MASZYN
Warszawa

Obowiązki
PODSTAWOWYM OBOWIĄZKIEM na tym stanowisku jest poprowadzenie całego procesu sprzedaży maszyn i kompletnych linii produkcyjnych, na który składają się m.in.:
- kontakty z potencjalnymi klientami polskimi w języku polskim
- kontakty z partnerami zagranicznymi (dostawcami maszyn) w języku angielskim;
- definiowanie i opracowanie zapytań od klientów;
- przedstawianie ofert zainteresowanym klientom, wyjaśnianie zagadnień technicznych i prowadzenie negocjacji handlowych;
- wizyty u potencjalnych klientów (cała Polska) samodzielne lub z partnerem zagranicznym;
- wyjazdy zagraniczne;

Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne;
- ojczysty język polski;
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (najchętniej potwierdzona praktyką);
- prawo jazdy kat. B (czynne);
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń.

Oferujemy
- pracę w sympatycznym, kilkunasto-osobowym zespole,
- wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy,
- samochód służbowy (również do celów prywatnych),
- stałe godziny pracy od 8 do 16 (z wyjątkiem podróży służbowych),
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Ricco International Trade & Consultancy
www.ricco.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

RICCO International Trade & Consultancy