Firma STEMOR z siedzibą w Szczecinie, w związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Inżynier Serwisu Morskiego
Szczecin
04/AUT/2017

Opis stanowiska:
- Samodzielna praca na statkach, diagnostyka, uruchomienia i naprawa urządzeń automatyki okrętowej
- Prace pomiarowe na jednostkach pływających
- Wyjazdy serwisowe na statki w Polsce i poza granicami kraju
- Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych, nowych instalacjach
- Kompletowanie dokumentacji technicznej dla nowych urządzeń oraz dokumentacji wewnętrznej po zakończeniu prac na statku
- Współpraca z inspektorami towarzystw klasyfikacyjnych oraz
przedstawicielami Armatorów
- Przygotowywanie wyjazdów serwisowych, koordynacja prac elektrycznych na wyznaczonej jednostce pływającej

Wymagania:
- Umiejętność diagnozy systemów sterowania, urządzeń elektroniki, systemów energetycznych
- Umiejętność obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych i diagnostycznych
- Wiedza z zakresu elektroniki, automatyki, podstawowa z zakresu mechaniki i budowy maszyn
- Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunek techniczny, schematy elektryczne i elektroniczne)
- Znajomość pakietu MSOffice, programu AutoCAD 2D - Mile widziana znajomość środowisk programowania sterowników PLC (np. Allan Bradley, Mitsubishi, Siemens)
- Świadectwo kwalifikacyjne (np. SEP) eksploatacja do 1kV
- Prawo jazdy kategorii B;
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów
- Elastyczne i bogate możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji
- Dobre warunki płacowe, wynagrodzenie adekwatne do wniesionego wkładu pracy
- Przyjazną atmosferę pracy

www.stemor.pl       www.stemor.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję