MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Przemysłu
Gorlice
2018/T/IP

Obowiązki
- Inwentaryzacja i określenie danych produkcyjnych do optymalnego zarządzania procesem produkcyjnym (we współpracy z właścicielami poszczególnych procesów).
- Pomoc w zaprojektowaniu, konfiguracji i wdrożeniu systemu zarządzania produkcją we współpracy z innymi jednostkami biznesowymi w Grupie
- Dodawanie nowych sterowników umożliwiających zbieranie danych produkcyjnych z maszyn we współpracy z innymi jednostkami wchodzącymi w skład projektu.
- Analiza danych produkcyjnych i wyciąganie odpowiednich wniosków celem określenia optymalnych parametrów produkcyjnych we współpracy z właścicielami procesu.
- Współpraca z osobami na różnych szczeblach organizacji.
- Współpraca z inżynierami z Grupy wdrażającymi analogiczne rozwiązania w innych krajach.

Wymagania
- Zainteresowanie praktycznym zastosowaniem informatyki i automatyki dla potrzeb przemysłu.
- Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i robotyzacji.
- Umiejętność pozyskiwania potrzebnych pomiarów pochodzących z różnych źródeł oraz znajomość systemów wspierających tego typu analizy.
- Umiejętność wyciągania odpowiednich wniosków z prowadzonych analiz.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
- Doświadczenie pracy w zespole.
- Umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji.
- Zaangażowanie i otwartość na zmiany.
- Mile widziana znajomość narzędzi Manufacturing Execution System lub innych zaawansowanych systemów zarządzania produkcją.
- Mile widziane doświadczenie w integracji systemów sterowania z systemami IT.
- Mile widziane doświadczenie w zakresie korzystania z narzędzi BigData.

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju w firmie obecnej w 67 krajach na świecie.
- Grupowe ubezpieczenie na życie.
- Zniżki pracownicze i dofinansowania.
- Możliwość udziału w Programie Zakupu Akcji Pracowniczych.
- Możliwość pomagania innym w ramach firmowej Fundacji

Poszukujemy osoby, która w roli Inżyniera Przemysłu 4.0 pomoże nam zaprojektować i wdrożyć system zarządzania produkcją umożliwiający optymalne zarządzania procesem produkcyjnym. Poszukujemy osób, które zetknęły się z zagadnieniem MES i interesują się zaawansowanymi systemami zarządzania produkcją oraz integracją systemów sterowania z systemami IT. Jak wskazuje oferowane wynagrodzenie jesteśmy otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, które zetknęły się już z zagadnieniami z zakresu automatyki, programowania i automatyzacji systemów produkcyjnych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,
prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Gorlice

Myworknet Sylwia Ottka