Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca INŻYNIER PROJEKTU z JEZYKIEM NIEMIECKIM ( automotive/motoryzacja)

Dodano: 27.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej od 2015 roku, zajmującej się produkcją wiązek kablowych, specjalistycznych maszyn do obróbki kabli, poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU z JEZYKIEM NIEMIECKIM ( automotive/motoryzacja)
Ozimek

Obowiązki
- sporządzanie dokumentacji technologicznej projektu,
- nadzorowanie przebiegu wykonywanych działań,
- opracowywanie zmian inżynieryjnych i ich wdrożenie,
- współudział w przygotowaniu analizy przyczyn i skutków wad danego projektu,
- wyciąganie wniosków z projektowania produktów, wdrażania ich oraz narzędzi do produkcji seryjnej (Lessons Learned),
- przygotowywanie dokumentacji prototypowej,
- inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie (poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych)

Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
- dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu 2D lub 3D

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie
- pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
- ubezpieczenie grupowe,
- realny wpływ na rozwój działu oraz firmy,
- duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru,
- udział w realizacji interesujących i innowacyjnych projektów
- możliwości rozwoju i awansów.

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem  Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).