Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier Produktu/ Handlowiec

ikona Dodano: 31.05.2022

Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnikwww.drabpol.pl ; to firma rodzinna założona w 1983 roku, która działa w obszarach Automotive i Awionika. Reprezentujemy globalne marki takie jak: Continental, Curtiss-Wright, Honeywell, Dana TM4,  Konvekta,  Geotab, MiX Telematics czy Garmin.

Dla działu automotive, w zakresie obsługi klientów wojskowych, poszukujemy doświadczonego produkt menadżera z umiejętnościami handlowymi oraz z udokumentowanym przebiegiem kariery. Ze względu na specyfikę branży w pierwszej kolejności poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w zakresie współpracy z partnerami wojskowymi i/lub w zakresie automotive B2B.

Inżynier Produktu/ Handlowiec
Warszawa

Obowiązki

  • Współpraca z dostawcam
  • Opieka nad wybranymi produktami w zakresie technicznym oraz marketingowym,we współpracy z właściwymi działami
  • Sprzedaż produktów i usług
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywne uczestnictwo w strategii sprzedaży
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych i raportowanie swoich działań
  • Wsparcie działań logistycznych i serwisowych dla klienta

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy w branży wojskowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację /w mowie i w piśmie/
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność
  • Wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania i cele
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca stacjonarna/zdalna

ikonaWarszawa
Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik