Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier produkcji - Automatyk

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Przestrzeganie standardowych procedur i instrukcji w zakładzie
  • Minimalizowanie kosztów związanych z jakością
  • Ciągłe doskonalenie procesów i automatyzacja procesów
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej
  • Analiza wskaźników działowych
  • Wprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Osiąganie wyznaczonych celów i raportowanie obowiązujących wskaźników
  • Wdrażanie i poprawianie standardów zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych maszyn i linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane inżynieria produkcji lub procesu lub jakości
  • Znajomość normy IATF 16949 , ISO14001 / 45001 mile widziana
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Znajomość FMEA / MSA
  • Znajomość MS Office i SAP
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Znajomość rysunku technicznego podstaw mechaniki i budowy maszyn przemysłowych

Mile widziane

  • Wiedza ogólna na temat: układów i systemów sterowania maszyn, układów pneumatycznych oraz automatyki i robotyki.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • interesującą pracę w zgranym zespole
  • ubezpieczenie grupowe, opiekę zdrowotną oraz pakiety sportowe, PPE
  • dobrą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.

Firma o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Niemczech, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje do swojego oddziału zlokalizowanego w Jaszkowej Dolnej koło Kłodzka osoby na następujące stanowisko: Specjalista ds. jakości Klienta – Customer Contact

Klauzula informacyjna więcej
Inżynier produkcji - Automatyk
ikonaJaszkowa Dolna