Praca Inżynier / Majster Budowy

Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier / Majster Budowy
Kraków

Obowiązki

  • Organizacja prac  wraz  z kontrolą i nadzorem nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie robót z godnie z przepisami BHP i dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy,
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,
  • Raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Współpraca z Biurem Technicznym.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość, Komunikatywność,
  • Prawo jazdy w kategorii B,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne Warunki Zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet ochrony zdrowia i szkoleń,
  • Współpraca z młodą ekipą, wsparcie zespołu,
  • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”