Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca INŻYNIER KONSTRUKTOR/PROJECT MANAGER

ikona Dodano: 06.02.2022

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko :Inżynier Konstruktor/ Project Menadżer

INŻYNIER KONSTRUKTOR/PROJECT MANAGER
Toruń
Tn/01/2022

Zadania
Ustalenia techniczne z klientami i koordynowanie/zarządzanie projektemKonstruowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacjiPrzygotowanie i aktualizacja dokumentacji, technologii i instrukcji stanowiskowychOptymalizacja rozwiązań mechanicznych na poziomie projektowym i produkcyjnymWdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu Analiza rynku nowych rozwiązań i ich wdrażanie do technologii budowy pojazdów specjalnych

Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn) Znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie 2D i 3D (AutoCAD Mechanical, Solid Works). Mile widziana CatiaKomunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie Osoby zaangażowanej, konsekwentnej do osiągnięcia wytyczonego celuUmiejętność pracy w zespole Mile widziane zainteresowania branżą motoryzacyjną

Oferujemy
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespoleAtrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świątecznyWprowadzenie i Szkolenie Umożliwiające Wykonywanie ZadańPrzyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniemSzkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencjiMożliwość rozwoju i awansu zawodowego

Klauzula informacyjna więcej
ikonaToruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.