Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 15,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 33 krajach na całym świecie.

 Poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Jakości

Sosnowiec

Obowiązki

  • Zarządzać procesem niezgodności w taki sposób, aby minimalizować czas reakcji do klienta
  • Przygotowywać i wdrażać plany działań doraźnych, analizę przyczyn źródłowych problemów w produktach zwracanych przez klienta oraz plan działań korygujących po wizytach klientów i/lub po reklamacjach
  • Przygotowywać i weryfikować plany działań korygujących i prewencyjnych, raporty 8D oraz 3D w celu zapobieżenia powtórzenia się problemów jakościowych
  • Wspierać procesu zarządzania wewnętrznymi problemami jakościowymi, aby zminimalizować ryzyko powstania reklamacji zewnętrznej
  • Wspierać proces zarządzania kosztami jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie jakości lub studia inżynieryjne
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej, najlepiej w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie norm ISO 9001ISO/TS16949, VDA 6.x
  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego (mile widziane)
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie technik rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Znajomość obsługi pakietu MSOffice
  • Znajomość programów statystycznych

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającą możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość poznania zasad zarządzania produkcją zgodnie z zasadami lean manufacturing w jednym z najlepszych zakładów firmy Timken pod tym względem
  • Możliwość doskonalenia wiedzy i kwalifikacji w pracy przy projektach i w procesach rozwiązywania problemów

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Sosnowiec

Timken Polska Sp. z o.o.