Praca Inżynier elektryk

Dodano: 27.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy pracownika

Inżynier elektryk
Puławy

Obowiązki

  • Realizację projektów z zakresu automatyki przemysłowej,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Nadzór nad pracami firm współpracujących przy realizacji projektu,
  • Uruchamianie projektów i ich serwis.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Terminowość,
  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub pokrewne,
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność,
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych,
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."