Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier Budowy

ikona Dodano: 20.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Praca stacjonarna Praca mobilna
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX
Sp. z o.o.   poszukuje kandydatów na stanowisko  Inżynier Budowy
Napędza Cię  ENERGIA TWORZENIA i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Inżynier Budowy

Puławy

Obowiązki

·       Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;
·      Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
·       Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności z projektem;
·       Opracowywanie i planowanie harmonogramów prac prowadzonej budowy;
·       Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem robót;
·       Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
·       Prowadzenie dokumentacji budowy;
·       Analiza i rozliczanie kosztów budowy,
·       Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu;
·       Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

·       Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne / teletechnika, telekomunikacja / budownictwo kolejowe ;
·       Minimum 2 lata doświadczenia w branży elektroenergetycznej / teletechnicznej;
·       Znajomość przepisów - prawo budowlane;
·       Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność planowania, koordynacja działań, terminowość, skrupulatność;
·       Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);
·       Prawo jazdy kat. B;
·       Uprawnienia SEP "E" i "D";
·       Mile widziana znajomość specyfikacji branży fotowoltaicznej
·       Praca w delegacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywania uprawnieńWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie    z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku   z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ikonaPuławy
Jarex Sp.z.o.o