Praca Inżynier Budowy

Dodano: 20.09.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości i zakresu wykonanych prac budowlanych na jednaj z naszych inwestycji:
  • budowa 270 apartamentów w Sianożętach
  • kompleks hotelowy, resort z domami, apartamentami i parkiem rozrywki w Łebie
  • kompleks apartamentów i domów w Cieplicach k. Karpacza
  • sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów
  • hotel butikowy w Poznaniu
  • kompleks biurowo-magazynowy w Poznaniu - 15 450 m2 łącznej powierzchni
  • nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • raportowanie postępu prac
  • współpraca z kierownikami budowy
  • prowadzenie oraz opiniowanie zmian

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym (ew. w trakcie zdobywania wykształcenia)
  • doświadczenie w pracy na tym stanowisku lub podobnym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • solidność, terminowość
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki umożliwiającej uzyskanie uprawnień budowlanych
  • perspektywy awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie, nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji)
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Informujemy, że administratorem danych jest Holiday Park & Resort Sp. z o.o. z siedzibą w Śrem, ul. Fryderyka Chopina 1J (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.