Praca Inżynier automatyk

Dodano: 21.11.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Inżynier automatyk

Kraków
2

Obowiązki

- programowanie sterowników PLC
- programowanie paneli operatorskich HMI (wizualizacje)
- programowanie robotów
- konfiguracja sieci przemysłowych
- konfiguracja elementów automatyki w maszynach (napędy, kamery, czujniki itp.)
- uruchamianie maszyn w firmie i u klienta
- współpraca z dostawcami komponentów
- udział w projektach maszyn pod względem doboru komponentów

Wymagania

- wykształcenie w wyższe w kierunku Automatyka i Robotyka lub zbliżony
- mile widziane doświadczenie w zakresie programowania PLC i HMI Siemens (TIA Portal)
- znajomość sieci przemysłowych Profinet, Profibus, Ethernet I/P, ModBUS
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- mile widziana znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn
- odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie zadań
- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie
- min. 3 lata doświadczenia

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- stabilne warunki zatrudnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.