Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Instalator urządzeń medycznych

ikona Mikołów
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Mobilna

SHIELTEC to zespół stworzony przez ludzi z długoletnim doświadczeniem. Naszą domeną są systemy diagnostyki obrazowej: CT, MR, RTG, Angio. Specjalizujemy się w instalacjach, demontażach i przenosinach tych urządzeń.
Jesteśmy zespołem inżynierskim, czyli cały czas pracującym z nowoczesnymi rozwiązaniami sprzętowymi i wymagającej tego z naszej strony jakością i sprawnością.
Poszukujemy pracownika na stanowisko Instalator urządzeń medycznych

Instalator urządzeń medycznych
Mikołów

Obowiązki

Praca wyjazdowa w terenie przy instalacjach i deinstalacjach aparatów medycznych. Praca na magazynie. Montaż mechaniczny i elektryczny urządzeń.

Wymagania

Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, znajomość czytania rysunku i dokumentacji technicznej, umiejętność samodzielnego organizowania pracy,  umiejętność pracy w zespole,  prawo jazdy kategorii B, znajomość języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: Rozwojową pracę w inżynierskiej firmie rodzinnej
Pracę z nowoczesnymi technologiami dla producentów sprzętu
Stabilizację i rozwój dla pracowników.
Cenimy i przestrzegamy etykę zawodową.
Ubezpieczenie zdrowotne
Ubezpieczenie grupowe
Delegacje

ikonaMikołów
Shieltec Sp. z o.o.