BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

Inspektor ochrony danych osobowych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Myślenice

Obowiązki

·        Bieżące monitorowanie przestrzegania rozporządzenia i innych przepisów o ochronie danych,
·        Opracowanie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji,
·        Bieżące informowanie administratora i pracowników o obowiązkach spoczywających na nich na mocy rozporządzenia,
·        Współpraca z organem nadzorczym,
·        Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie ochrony danych,
·        Udzielanie zaleceń co do oceny skutków dla ochrony danych oraz monitorowanie jej wykonania,
·        Prowadzenie szkoleń,
·        Prowadzenie rejestrów kategorii czynności,
·        Uczestnictwo w pracach wdrażających nowe przepisy dot. ochrony danych osobowych,
·        Raportowanie.

Wymagania

·        Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
·        Minimum chęci i informacji do pracy na stanowisku związanym z ochroną danych,
·        Wykształcenie wyższe kierunkowe,
·        Mile widziana znajomość języka angielskiego,
·        Znajomości przepisów prawa w zakresie danych osobowych,
·        Mile widziane doświadczenie we współpracy z GIODO,
·        Znajomość obsługi pakietu MS Office,
·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
·        Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

·        Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin (7h),
·        Szkolenia niezbędne do podjęcia pracy na danym stanowisku,
·        Przygotowanie merytoryczne do pełnienia funkcji IOD,
·        Udział i prowadzenie ciekawych projektów,
·        Praca w ambitnym, twórczym i dynamicznym zespole,
·        Duże możliwości rozwoju zawodowego i własnych kwalifikacji.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:

Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Myślenice

BPO NETWORK Sp. z o.o.