Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej

ikona Dodano: 06.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i monitorowanie inwestycji prowadzonych przez Spółkę
  • Udział w przygotowaniu do realizacji zadań inwestycyjnych
  • Udział w procesach budowy oraz utrzymania infrastruktury technicznej
  • Kontrolowanie rozliczeń kosztów powstających podczas realizacji procesów budowy oraz utrzymania infrastruktury technicznej

Nasze wymagania

Jeśli zatem jesteś osobą, która ma:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

• Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

• Praktyczną wiedzę w obszarze obsługi komputera (pakiet MS Office, program AutoCad, program NORMA)

• Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowo jesteś osobą:

• Nastawioną na osiąganie celów

• Odpowiedzialną i wychodzącą z inicjatywą

• Potrafiącą rozwiązywać nietypowe problemy

• Świetnie pracującą samodzielnie i w zespole

to daj się nam poznać i poznaj nas.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy o pracę (na zastępstwo z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie)
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych)
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Pracę w zespole specjalistów oraz przyjazną atmosferę
  • Samodzielność w realizacji projektów i zadań
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Jesteś inspektorem nadzoru branży elektrycznej i chcesz się dalej rozwijać w zawodzie? A dodatkowo chcesz zdobyć nowe doświadczenie w branży energetycznej, to daj nam się poznać!

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz rozwiązaniami energetycznymi dla Klientów na terenie kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON.

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna odbędzie się za pośrednictwem MS Teams.

Klauzula informacyjna więcej
Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej
ikonaSzczecin
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)