Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inspektor ds. Instalacji Fotowoltaicznych

ikona Dodano: wczoraj
ikona Kontrakt B2B
ikona Pełny etat

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Zapraszamy Ciebie na stanowisko:

Inspektor ds. Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki

  • wykonywanie inspekcji w trakcie i po montażowych instalacji fotowoltaicznych,
  • wsparcie techniczne i wdrażanie ekip instalatorskich,
  • wykonywanie diagnozy oraz serwisów instalacji fotowoltaicznych,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych,
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej dronem,
  • raportowanie z wykonanych prac w dedykowanym systemie.

Wymagania

  • uprawnienia SEP E do 1kV,
  • doświadczenie instalacyjne PV min. 2 lata,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych,
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy,
  • dyspozycyjność i solidność,
  • mile widziane: uprawnienia UDT, uprawnienia UAVO oraz proekologiczny styl życia.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku fotowoltaicznym,
  • pracę w młodym energicznym i ambitnym zespole,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • wsparcie techniczne zespołu realizacji i serwisu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Klauzula informacyjna więcej
ikonaSzczecin
Esoleo Sp. z o.o.