Inspektor
Tomaszów Mazowiecki
Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor do spraw statystyki
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy

Warunki pracy

Pracownik wykonuje czynności związane głównie z pracą przy biurku i komputerze. Większość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Stanowisko pracy zlokalizowane jest w pokoju biurowym na 2 piętrze. Podstawowe wyposażenie to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektroniczne urządzenia biurowe. Budynek KPP jest obiektem 3-kondygnacyjnym. Wejście główne posiada podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Szerokość głównych drzwi wejściowych do budynku i drzwi wewnętrznych oraz ciągów komunikacyjnych jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed obiektem znajduje się odpowiednio oznakowane miejsce parkingowe dla pracownika będącego osobą niepełnosprawną.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kontrolowanie druków statystycznych KSIP zdanych przez funkcjonariuszy prowadzących postępowanie przygotowawcze pod względem prawidłowości ich sporządzenia
  • rejestrowanie i wprowadzanie postępowań przygotowawczych prowadzonych przez piony prowadzone czynności procesowe w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz jednostkach podległych w systemach policyjnych: KSIP i ERCDŚ

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • umiejętność dobrej organizacji na stanowisku pracy
  • własna inicjatywa
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: średnie informatyczne
  • umiejętność rozumienia znaczenia i stosowania aktów prawnych
  • znajomość przepisów resortowych
  • obsługa pakietów biurowych

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2019-02-08
  • Decyduje data:wpływu oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
    ul. Wandy Panfil 44

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
Nasz urząd jest pracodawca równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą. Złożona aplikacja winna znajdować się w zaklejonej kopercie z dopiskiem „oferta na stanowisko inspektora Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego”, imię nazwisko. Dokumenty należy składać osobiście w godzinach urzędowania w godz. 7.30 do 15.30 lub za pośrednictwem poczty na adres Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim, 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Wandy Panfil 44. Oferty złożone po terminie lub nie spełniające wymogów formalnych nie będą brane pod uwagę. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie, opatrzone aktualną datą. W aplikacji wymagane jest umieszczenie numeru ogłoszenia dotyczącego naboru, dane kontaktowe, adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnych etapów naboru będą poinformowani telefonicznie. Odrzucone oferty po upływie 3 miesięcy zostaną komisyjnie zniszczone.
Kryteria zamieszczone w ogłoszeniu są zgodne z opisem stanowiska pracy. Przewidywane uposażenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy wynosi 2250 zł brutto miesięcznie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 0447261047.

Inspektor

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna