Niemiecka firma z ponad 12-letnim doświadczeniem Mod Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG zatrudni pracowników na stanowisko:

Hydraulik - praca w Niemczech na umowe

Wiesbaden

Obowiązki

  • Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej

Od kandydatów oczekujemy

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Własnego samochodu osobowego
  • Ważnego prawa jazdy
  • Wykształcenia lub doświadczenia w zawodzie

Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do pracowników indywidualnie - w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego oraz stopnia opanowania języka
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Organizujemy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach za dodatkowe stawki
  • Stałą polskojęzyczną obsługa
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta
  • Płatny urlop wypoczynkowy

Zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń!
Tel.: 0049 211 9753 1673
E-Mail: Aplikuj

Odwiedź nas też na Facebook:
Mod Personal Polska

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Wiesbaden

mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG