Firma niemiecka zatrudni, Bezposrednio na stala umowe,

umowa niemiecka na czas nieokreslony, pakiet socjalny

44f14d73b3fdf04e671fa31d9adaf7b3.png

Hydraulik Niemcy, Bezposrednio od 2300 € netto +Gratis
Szczecin

Obowiązki

instalacje

Wymagania
auto,
jezyk,
fachowiec

Oferujemy

Od Netto 2300€ +Gratis Nocleg/lub od 3000 €netto na reke

Nadgodziny dodatkowo platne.

Zapisz nasz numer telefonu i adres strony, e-mail
Zadzwon do nas, po wyplacie w innej firmie! Powitamy Ciebie w naszym gronie!

Jezeli spelniasz te warunki?

Wymagane doswiadczenie! TAK
Jezyk niemiecki lub angielski -

komunikatywny! dobry, bardzo dobry TAK
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny TAK

Oferujemy:
·                                 Umowę o pracę na warunkach niemieckich
·                                 Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany
·                                 Atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 € netto
·                                 Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
·                                 Wypłacanie zaliczek co tydzien
·                                 Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy
·                                 Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony!
·                                 Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
·                                 Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
·                                 Opiekę polskojęzyczna 24 godziny na dobe/tez weekend
·                                 Poszukiwanie zakwaterowania i oplacenie po stronie firmy
·                                 Pieniadze na ubranie robocze po 1 miesiacu pracy
                           Pieniadze na narzędzia

Wyslij swoje CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych,
z dopiskiem hydraulik:

Aplikuj  oraz Aplikuj

www.willemsjob.de

Wiecej informacji tylko po przeslaniu CV, mam darmofon.

tel.: 0049 1579 234 86 45 w godzinach: 9-17 PN-PT, jezyk polski
AG Neuss HRB 92147, DE206174879

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Szczecin

Willems GmbH