Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca zatrudni Hydraulikow/Monterow Instalacji Sanitarnych na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta m.in. doświadczonych hydraulikow budowlanych w miejscowosci Frankfurt am Main..

Hydraulik/Monter Instalacji - Frankfurt am Main Start Premia!
Monachium

Obowiązki

  • Montaż instalacji wodno - grzewczych i sanitarnych lub montaz instalacji wentylacyjych
  • Instalowanie kaloryferów
  • Bialy montaz

Wymagania

  •  Minimum dwuletnie doswiadczenie przy montazu instalacji wodno – grzewczych i sanitarnych w obiektach mieszkaniowych i  handlowych
  •  Doswiadczenie w zakresie bialego montazu
  •  Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego
  •  Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

  • Zarobki:: 12€/h + 50€ Diety Netto Dziennie!
  • Premie startowe
  •  Bezpieczną formę zatrudnienia
  •  Umowa o pracę na warunkach niemieckich
  •  Możliwe nadgodziny
  •  Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  •  Organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
  •  Wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granicą

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku

polskim, niemieckim lub angielskim na adres email:

Tel.: 0640-190608-83

 Kom: +49 172-719-71-65

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Monachium

sky Personal