Sepona Personal GmbH jest prężnie rozwijającą się firmą w braży agencji zatrudnienia na rynku niemieckim. Zatrudnionych przez nas bezpośrednio pracowników na umowę o pracę oddelegowujemy naszym zaufanym klientom na terenie całych Niemiec.
Zatrudniamy w takich zawodach jak elektryk, hydraulik, spawacz 135,138, 141 oraz Spawaczy tworzyw sztucznych, ślusarzy, monterów wentylacji jak i klimatyzacji, tynkarzy, malarzy jak i operatorów/programistów tokarek i frezarek CNC.d

Hydraulik - Badenia Wirtembergia

Stuttgart

Obowiązki

·       montaż instalacji grzewczych
·       montaż urządzeń sanitarnych
·       instalacja urządzeń chłodniczych

Wymagania

- fajnie byłoby gdybyś umiał porozumieć się w miejscu pracy, czyli podstawy j.niemieckiego
- masz jakieś doświadczenie? doślij nam proszę świadectwo pracy gdzie wcześniej pracowałeś już na w/w stanowisku i umiesz instalować rury do ciepłej i zimnej wody, grzejniki oraz wykonywać biały montaż, czyli toalety , zlewy, prysznice i wanny.
- musisz lubieć jeździć w długie trasy,  :) - praca na terenie całych Niemiec
- nawet jeśli nie byłeś, to dobrze bybyło żebyś stał się punktualny,
- ponadto cenimy bardzo sumienność i odpowiedzialność.
- piwo  możesz pić tylko PO PRACY :)

Oferujemy

  • stawki godzinowe brutto/h plus diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie *20go każdego miesiąca
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek, co wtorek do 250 euro.
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym, wystarczy dosłać nam 2 wnioski
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta, nawet w weekendy, ale prosimy nie dzwonić w nocy
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe w pensjonatach, cena 20/25 euro, w przeciwnym razie musicie załatwiać coś na własną ręke.
  • pomoc w nauce j.niemieckiego w formie słowniczków ukierunkowanych zawodowo przekazanych drogą mailową

Osoby zainteresowane wystarczy że wyślą do nas maila z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.
Dokumenty rekrutacyjne:
- prosimy o przesyłanie aktualnych CV.
Kontaktujemy się z każdym kandydatem!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sepona GmbH w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

Sepona Personal