Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.,  agencja doradztwa personalnego  od 2004 roku  wspieramy partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048

HYDRAULIK
Linz

OPIS STANOWISKA :
Austriacka firma z Linz zatrudni hydraulikow .

WYMAGANIA :
Doswiadczenie na w/w stanowisku
komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
wlasny transport

OFERUJEMY :
austriacka umowe o prace + ubezpieczenie
bezplatne zakwaterowanie
wynagrodzenie 2000 € netto / 160 h
praca w systemie od poniedzialku do czwartku
Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.
Fałata 6 Opole
tel. 77/441-80-89
tel. 500-02-88-55
cert. KRAZ 12048

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

HYDRAULIK

Linz