Agencja Pracy Polonica Wrocław to dział Wrocławskiej Kancelarii Prawnej zajmujący się usługami HR na terenie całej Europy. Z uwagi na szerokie kontakty z Pracodawcami z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie legalnej oraz w pełni bezpiecznej i dochodowej pracy u naszych Kontrahentów. Obecnie poszukujemy dla szwajcarskich Kontrahentów Pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Szwajcaria

Obowiązki:

  • montaż instalacji sanitarnych,
  • montaż armatury/ montaż wykończeniowy

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww.  stanowisku pracy (mile widziane za granicą),
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • praca na umowę o pracę na szwajcarskich warunkach; pełen pakiet socjalny opłacany przez Pracodawcę w Szwajcarii,
  • cotygodniowe przelewy na konto,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,
  • wsparcie polskiego Konsultanta w koordynowaniu zatrudnienia,
  • Kandydat nie ponosi żadnych kosztów za świadczone przez nas usługi

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46 ; +48  607 649 466. W tytule prosimy wpisać „Hydraulik/ Szwajcaria”. W przesyłanych dokumentach prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Ochotnik
użytkownik zarejestrowany

Tak mało wpisów jest na tym wątku. Jaka jest tego przyczyna? Wakacje odciągnęły od komputera czy też dobrze dzieje się w firmie i nikomu nie chce się pisać? Może mi ktoś powiedzieć po co tak dużo regipsiarzy potrzebują?

Staś

Bardzo cenie sobie kontakt z panią koordynator z polonici i zawsze będę polecać bo jest fair

Jerzyk

Jaka jest przyczyna, że agencja ma tak duże zapotrzebowanie na hydraulików? Czyżby dostali roboty za granicą? Może ktoś ma więcej szczegółów w tym temacie i mógłby podzielić się informacjami, inni mogliby również skorzy strać z okazji. Czy tylko takie mają potrzeby?