Firma Estom poszukuje pracowników na stanowisko

hydraulik

Holandia

Obowiązki:

praca przy montażu instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych i sanitariatów,

Wymagania:

znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego, prawo jazdy,

doświadczenie min. 4-letnie,

Oferujemy:

-umowa na warunkach holenderskich, ubezpieczenie,
-zwrot kosztów dojazdu do Holandii -do kwoty 125 Euro- po przepracowanych 4 tygodniach
- stawka godz. 12 Euro netto
- w tygodniu 40 godz. pracy + nadgodziny
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wypłaty tygodniowe na konto
-praca w systemie rotacyjnym

Osoby zainteresowe ofertą pracy proszę o wysłanie cv w języku angielskim i polskim i inne dokumenty tj VCA, posiadane certyfikaty.

Marta

Wasze opinie przedstawiają ESTOM Sp. z o.o. jako dobrego pracodawcę. Czy mogłabym Was jedynie poprosić o dokładne opisanie aktualnych warunków zatrudnienia? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w miejscu pracy? Każda Wasza opinia będzie uzupełnieniem wiedzy o pracodawcy dla osób zainteresowanych współpracą z nim.

anonymous

Polecam solidna firma dbająca o pracownika bardzo dobry kontakt byłem pod wrażeniem zaangażowania w pomoc jaką otrzymywałem jako pracownik:)

jankidoo

Firma jest dobra pracowałem u nich pare razy jako spawacz i nigdy sie nie zawiodłem wiadomo ,że kazdy inaczej myśli jednemu pasuje drugiemu nie jeżdże z różnych firm i wszędzie jest tak samo nie ma już stawek takich dużych,ale zawsze coś ogólnie polecam firme warunki też mniałem dobre ,każdy jest dorosły i każdy zdecyduje sam. Pozdrawiam spawaczy.