HR Biznes Partner
Nowa Dęba

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie

Umowę
o pracę

Prywatną opiekę
medyczną

Szkolenia

Prezenty
świąteczne

Kartę
sportową

Dodatkowe ubezpieczenia

Pakiet
relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

Regularny czas pracy

praca w zespole

ponad 7000 pracowników

Obowiązki:

  • Odpowiada za wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej w prowadzeniu, koordynacji oraz realizacji procesów i projektów HR
  • Inicjuje nowe rozwiązania w zakresie metod i narzędzi HR
  • Wspiera kierownictwo dedykowanych obszarów biznesowych w projektowaniu, budżetowaniu oraz zarządzaniu efektywnością struktur organizacyjnych oraz zmian personalnych
  • Odpowiada za prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji
  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz  motywowania pracowników dedykowanych obszarów biznesowych zgodnie z przyjętą dla całej organizacji polityką personalną
  • Tworzy raporty i zestawienia kadrowe na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie, znajomość branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word).

Nowa Dęba

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.