Jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową do wyjazdu
do Holandii w celu podjęcia pracy? Zatem poszukujemy właśnie CIEBIE!

HOUSEKEEPER- praca w hotelu 10.51€ Amsterdam
Amsterdam
10960

Obowiązki
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy KOBIET do pracy w hotelu na stanowisku: Pokojówka

• Zaścielanie łóżek
• Sprzątanie łazienki
• Ścieranie kurzu
• Odkurzanie oraz mycie podłóg
• Uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków

Wymagania
- znajomość języka angielskiego na poziomie A2
- pozytywne nastawienie, zaangażowanie i motywacja
- zadbany wygląd i wysoka kultura osobista

Oferujemy
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie 23€ tygodniowo
- zakwaterowanie 99€ tygodniowo
- wynagrodzenie 10.51 € brutto/ h
- wypłaty tygodniowe
- 38 godzin pracy tygodniowo (6 dni w tygodniu po 6-8h)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Aplikuj (w tytule HOTEL) lub kontakt pod numerem + 48 518610625 (pon.-piąt. w godz. 09-16)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Amsterdam

HolandiaJobs