Praca Hostessy! Wysoka prowizja od zamówień!

Dodano: przedwczoraj
Umowa zlecenie
Część etatu
4000 - 6000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Poszukujemy zdecydowanych i chętnych osób, które lubią się stroić, tańczyć, zwracać na siebie uwagę swoim pięknym wyglądem.

Ekskluzywny klub w Sopocie poszukuje dziewczyn do zapewnienia "tłumu" w klubie oraz rozmowy z Klientami.

Bawiąc się i pijąc "drinki" możesz zarabiać około 1000 - 1500zł za tydzień pracy.

Hostessa jest idealnym stanowiskiem na rozpoczęcie pierwszej pracy! Jako praca na pełen etat lub dodatkowa.

Hostessy! Wysoka prowizja od zamówień!
Gdańsk

Twoje "obowiązki"
Twoje zadania to zapewnienie "tłumu" w klubie oraz rozmowy z Klientami.
Strój imprezowy we własnym zakresie, ważne, aby czuć się komfortowo i pięknie :) Oczekujemy butów na podwyższeniu lub szpilce, schludnego stroju klubowego.
Możesz nie posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Najważniejsze to chęć do pracy i zabawy, otwartość, pozytywne nastawienie do zespołu i klientów.

Oczekujemy:

  • pełnoletności,
  • miłej aparycji, dużo energii i uśmiechu!
  • dyspozycyjności w godzinach nocnych,

Co możemy Ci zaoferować?
Oferujemy:
* bezkonkurencyjnie wysokie zarobki! Prowizję od zamówień w klubie! Zarobki rzędu 4000-6000zł!
* umowę z ubezpieczeniem od 1 dnia pracy na czas nieokreślony, wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym bezpośrednio na konto bankowe. Pracę na pełen lub pół etatu,
* szacunek, profesjonalizm, wsparcie psychicznym oraz fizycznym np. służbowe mieszkanie,
* lokalizację –centrum Sopotu,
* przyjacielską atmosferę, ciekawą i wesołą pracę,
* możliwość nauki profesjonalnego tańca Pole Dance za darmo w czasie pracy,

Nie czekaj dłużej! Zacznij zarabiać duże pieniądze robiąc to co lubisz!

Kandydatki proszę o wysłanie zgłoszenia ze zdjęciem lub linkiem do ig/fb oraz numerem tel.  na maila lub numer 530946520

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."