Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Hostessa Fotomodelki Modelki - online

ikona Suwałki
ikona Dodano: 03.08.2022

Nasz klient AssistantLine.com, firma amerykańska oferuje miejsce pracy ( online ) dla Ciebie przez platformę internetową.

Możesz tu rejestrować i oferować swoje pracę jako hostessa, modeling, biznesowe, tłumaczenia, codzienną pomoc i nawet możesz rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu. Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie www.assistantline.com

Hostessa Fotomodelki Modelki - online
Suwałki

Obowiązki

Zadania:
Prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży
promowanych produktów
Informowanie o aktualnych promocjach Klienta
Udzielanie informacji o firmie
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
Degustacje
Dbanie o dobry wizerunek firmy
Sesje promocyjne i wizerunkowe (hotele, kluby fitness, centa konferencyjne)
Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
Możliwość pracy zdalnej - online
Promocja produktów online
Video rozmowa z klientem online

Wymagania:
Komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
Zaangażowanie i dyspozycyjności
Pozytywnego nastawienia i uśmiechu
Wysokiej kultury osobistej.
Otwartość, komunikatywność

Oferujemy:
Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
Opiekę Koordynatora Rejonu
Możliwość długotrwałej współpracy
Możliwość pracy zdalny - online

Wymagania

Oferujemy

ikonaSuwałki
Recruit Europe Ltd.